Haber

Ahmet Çolakbayrakdar gönüllere dokundu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
“Engelsiz bir yaşam için her zaman engellilerin yanındayız” diyen Önder Çolakbayrakdar, kurum olarak engelliler konusunda çok hassas olduklarının kamuoyu tarafından bilindiğine işaret ederek; “10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle tüm engelli kardeşlerime sağlıklı, sıhhatli ve başarılı bir ömür dilerim.”

Anadolu Sosyal Sorumluluk Derneği (ASOS) Lideri Kadir Can Gökalp, Altı Nokta Körler Derneği Lideri Murat Atmaca, Lider Çolakbayrakdar ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, dernek bahçesinde onlarla sohbet etti. Önder Çolakbayrakdar, sundukları hizmetlerle her zaman engellilerin yanında olduklarını belirterek, onlara her zaman destek olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

“Engelsiz bir yaşam için her zaman engellilerin yanındayız” diyen Önder Çolakbayrakdar, kurum olarak engelliler konusunda çok hassas olduklarının kamuoyu tarafından bilindiğine işaret ederek; “10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle farklı mani setlerinin ortasındayız. Farkındalık günü sadece gün değil, her gün engellilerin yanındayız ama şehrimizde bu bilinci yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak belediye hizmet binasındaki yol, kaldırım, park, bahçe çalışmaları ve süreçlerin yanı sıra sosyal donatılarla da engellilerin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle engelli vatandaşlarımızla gönül köprüsü kuruyoruz. Gülen yüzleri ve hayır duaları bizleri mutlu ediyor. Tüm çabamız hemşerilerimin hayatını kolaylaştırmak içindir. Bu vesileyle 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle tüm engelli kardeşlerime sağlıklı, sıhhatli ve güzel bir ömür diliyorum.”

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, yanlarında olmaktan çok memnun olduğunu belirtti.

Anadolu Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Kadir Can Gökalp; “Engelliler için yaptığınız çalışmaları ve hizmetleri takdir ediyoruz. Engelli kardeşlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Altı Nokta Körler Derneği Lideri Murat Atmaca, Kocasinan Belediyesi’nin engelliler için yaptığı hizmetlerden dolayı Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

haber-kuluncak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu