Yaşam

AL PACINO 83 YAŞINDA YENİDEN BABA OLDU

83 yaşındaki oyuncu Al Pacino, kız arkadaşı Noor Alfala’nın sekiz aylık hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından yeniden baba olmaya hazırlanıyor.

Oscar ödüllü oyuncunun temsilcisi, Pacino ve 29 yaşındaki Alfaallah’ın ilk çocuklarını beklediklerini doğruladı. Çift, Nisan 2022’den beri birlikte ve birçok kaynak ikilinin koronavirüs salgınından bu yana görüştüklerini iddia ediyor.

Pacino’nun şimdiden iki kadından üç çocuğu var. Scarface yıldızı, 22 yaşındaki ikizler Olivia Pacino ve Anton James Pacino’yu National Lampoon yıldızı Beverly D’Angelo ile paylaştı; 33 yaşındaki Julie Pacino’yu Jan Tarrant ile paylaşıyor.

Pacino, ilerlemiş bir bebekle nasıl başa çıkılacağı konusunda tavsiye almak için meslektaşı Robert De Niro’ya başvurabilir (79 yaşındaki De Niro, geçen ay kız arkadaşı Tiffany Chen ile yedinci çocuğunu dünyaya getirdi). Hollywood ikonları 2019’da The Irishman, 1995’te Heat ve 1974’te The Godfather Part II gibi büyük hit filmlerde birlikte rol aldı.

Alfallah daha önce Rolling Stones’un baş vokalisti Mick Jagger, milyarder Nicolas Berggruen ve film ikonu Clint Eastwood ile romantik ilişki söylentileriyle anılmıştı – ancak Clint Eastwood ile ilgili olarak, onların sadece aile dostları olduğunu belirtti.

Nisan 2022’de bir kaynak, Alfallah’ın Pacino ile yaş farkının “bir sorun gibi görünmediğini” ve Kuveytli-Amerikalı film yapımcısının çoğunlukla çok zengin yaşlı erkeklerle çıktığını ekledi. Kaynak, “Zengin jet sosyete kalabalığıyla birlikte hareket ediyor ve paralı bir aileden geliyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu