Haber

Artık bundan vazgeçin! Esra Ezmeci’nin Cinsel İlişki İtirafları Ağızları Açık Bıraktı!

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, Instagram hesabında cinsellik ve ilişkilere dair verdiği tavsiyelerle dikkat çekiyor. Özellikle cinsellikle ilgili sorularını yanıtlayan Esra Ezmeci’nin inanılmaz itiraflarda bulunan takipçileri var. Öyle itiraflar alıyor ki, adeta psikolojiniz bozuluyor! İşte onlardan biri daha…

İlişkiler üzerine yazdığı kitaplarla da dikkat çeken Esra Ezmeci, Instagram’ı aktif olarak kullanan bir isim. Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlıyor.

Televizyonda da program sunuculuğu yapan Ezmeci, hemen hemen her gün Instagram’da soru-cevap etkinliği yaparak takipçilerinin sorularını yanıtlıyor.

Esra Ezmeci o kadar absürt sorular ve itiraflar alıyor ki bazen gerçekten psikolojiniz bozuluyor.

‘Bu yeterli değil!’ Esra Ezmeci’nin Instagram sayfasında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Bu sadece bir soru değil, ‘şu anda hangi evrende yaşıyorum?’ Öyle dedirtecek itiraflar geliyor. Elbette bu itirafların ardı arkası kesilmiyor.

Instagram’da takipçileriyle eşsiz bir dünya yaratan, kadınsı enerjiyi artırmak için takipçilerine önerilerde bulunan, hatta afrodizyak etkisi olduğunu iddia ettiği yağları tavsiye eden Esra Ezmeci, yine akıllara durgunluk veren bir itirafta bulundu.

Tahmin edebileceğiniz gibi Esra Ezmeci’nin bu itirafına tepkisi: “Eşim ilişki sırasında rüyasında annemi ve kız kardeşimi görüyor. Direnmeyeyim diye bana da içki içiriyor…”

Ezmeci, “Böyle bir şeyi kabul etmeyin. Yakın aile bireylerinin fantezi olarak da olsa cinsel faaliyetlerde kullanılması doğru değildir.” Cevabı da dikkat çekti.

Esra Ezmeci’yi ve cevaplarını takip edenler bilir, onun genelde her itirafa yumuşak yaklaşmaya çalıştığını ancak bu itirafın Ezmeci’yi bile kızdırdığı kesin.

Esra Ezmeci’nin Instagram sayfası öyle bir dünya ki gündüz kuşağına göre hafif…

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu