Ekonomi

ATA Creativity Global, Nasdaq uyumluluğunu yeniden kazandı

PEKİN – Uluslararası eğitim hizmetleri sağlayıcısı CET Creativity Global (NASDAQ:AACG), Nasdaq’ın minimum teklif fiyatı şartına uyduğunu duyurdu. Nasdaq Listeleme Yeterlilikleri Personeli, 7 Şubat 2024’te şirkete bir mektup göndererek, 17 Ocak 2024’ten 6 Şubat 2024’e kadar son 10 iş günü boyunca ATA Creativity Global’in Amerikan emanet hisseleri için hisse başına 1,00 ABD Doları veya daha yüksek bir kapanış teklifi teklif etti. Fiyatını koruduğunu doğruladı.

Bu başarı, şirketin 5450(a)(1) Listeleme Kuralı uyarınca Nasdaq Menkul Kıymetler Borsası’nda kote olmaya devam etmesine olanak tanıyarak daha önceki uyumluluk endişelerini etkili bir şekilde çözüme kavuşturdu. Bu gelişmenin ardından konu artık kapanmış sayılıyor.

ATA Creativity Global, öğrenciler arasında yaratıcılığı artırmaya ve geliştirmeye odaklanan eğitim hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Şirketin hizmetleri arasında portföy eğitimi, araştırmaya dayalı öğrenme hizmetleri ve eğitim merkezleri ağı aracılığıyla sunulan yurtdışında eğitim danışmanlığı yer almaktadır.

Yatırımcılara ve paydaşlara, basın bülteninde yer alan, tarihi gerçeklere dayanmayan, ileriye yönelik açıklamaların riskler ve belirsizlikler içerdiği hatırlatılır. Bu beyanlar şirketin mevcut beklentilerini yansıtmaktadır ve değişebilir.

Bu haber, uluslararası eğitim hizmetlerinin rekabetçi alanında faaliyet gösteren şirket için olumlu bir gelişmedir. Nasdaq’ın listeleme kurallarına uygunluğu sürdürmek, her zaman sermaye piyasalarına erişim ve yatırımcı inancı sağladığından, halka açık herhangi bir şirket için çok değerlidir.

Bu makalede yer alan bilgiler CET Creativity Global’in basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haberkarsiyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu