Yaşam

Bugün Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı bugün yayınlanacak mı? 10 Aralık Gönül Dağı yeni bölümü bugün var mı yok mu?

Bugün Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı bugün yayınlanacak mı? Sevilen dizi Gönül Dağı’nın bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Seri, geçen hafta maçlar nedeniyle yoktu. Bu hafta izleyicileri, Bu hafta Gönül Dağı var mı yok mu, neden olmasın? 10 Aralık Cumartesi Gönül Dağı’nın yeni bölümü yok mu haftaya? araştırma yapmak Peki, bugün Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı bugün yayınlanacak mı? 10 Aralık Bugün Gönül Dağı’nın yeni bölümü var mı yok mu?

BUGÜN DAĞ VAR MI?

Gönül Dağı’nın yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Dünya Kupası maçları nedeniyle 10 Aralık bu akşam Gönül Dağı’nın yeni bölümü yok.

Gönül Dağı, Katar’da başlayan 2022 Dünya Kupası nedeniyle 3 hafta ekranda olmayacak. Bu dönemde Dünya Kupası maçları TRT 1’de yayınlanacak. Dizi için alınan bu karar izleyenleri üzerken, 21 Kasım ortası-18 Aralık yeni bölüm yayınlanmayacak.

GÖNÜL DAĞI BUGÜN MU, YOK MU, NEDEN YOK?

Dünya Kupası maçları nedeniyle bu akşam Gönül Dağı’nın yeni bölümü yok. Ama bugün 20:00’de Gönül Dağı Özel bölümüyle ekrana gelecek.

GÖNÜL DAĞININ KONUSU NEDİR?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin henüz gün yüzüne çıkmamış ancak Anadolu insanının yaşamını konu alan bozkır öykülerinden uyarlanıyor. Sloganı ise dizinin afişinde “Bozkırda Bir Anadolu Masalı” olarak yer aldı.
Dizi, “Gedelli” adlı bir kasabada yaşayan üç amca yani üç kuzenin hikayesini anlatıyor. Çocukluklarından beri küçük çaplı buluşlar yaparak bir şeyler icat eden, teknolojik aletlerle uğraşan ve onları tamir eden bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyor ve farklı kanat yapısına sahip bir uçak geliştiriyorlar…

GÖNÜL DAĞI 77. BÖLÜM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu