Ekonomi

BültenX Ar-Ge’ye Odaklandı

İSTANBUL (İGFA) – Kamu kurumları ve özel şirketlere hizmet veren Bültenx, medya bağlantılarının yönetimini sağlayan otomasyon sistemine sahiptir. Bu yazılım ile kurumsal irtibat departmanları ve irtibat uzmanlarının markaların medya bağlarını yönetmelerine yardımcı olur.

Bültenx olarak birçok markaya hizmet verdiklerini belirten Bültenx Teknoloji A.Ş. Medya teknolojileri alanında proje ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As, bu kapsamda geliştirdiğimiz yüzlerce markaya hizmet verdiklerini söyledi.

Türkiye’de ulusal ve yerel tüm medya kanallarını kapsayan bir bilgi bankası otomasyonu olduğunu belirten As, “Bültenx olarak geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde bağlantı uzmanları, basın danışmanları ve PR şirketlerinin medya ilişkilerini yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Bültenx Teknoloji olarak A.Ş., AR- “GE’nin çalışmalarını çok önemsiyoruz. Medya teknolojileri konusunda yeni projeler üretmenin yanı sıra Bültenx’e yeni özellikler geliştirmek ve eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bültenx’i tercih eden kamu kurumları, firmalar ve bireysel kullanıcılardan oluşan yüzlerce markaya hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu