Haber

Büyükkılıç ailesi meclis üyeleriyle iftar sofrasında

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ramazan ayının rahmet ve bereketini birlik ve beraberlik içinde yaşamaya özen gösteren Önder Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve aileleri ile iftar sofrasına geldi.

Necmiye Büyükkılıç’ın eşlik ettiği iftar yemeğinde tek tek sofraları dolaşan eşi Dr. Önder Büyükkılıç, meclis üyeleri ve aileleriyle sohbet ederek Ramazan aylarını kutladı.

Birlik ve beraberlik bildirisi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Ülkemizin ve şehrimizin birlik, beraberlik ve huzuru çok önemlidir. Birbirimizi incitmeden, kırmadan şehrimizin güzelliklerini paylaşarak birlikte gezelim. Birbirimize sahip çıkalım, birlik ve beraberliğimize sahip çıkalım” dedi.

Kayseri’ye hizmette emeği geçenlere teşekkür eden Önder Büyükkılıç, programdaki konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Şehrimizin kıymetini bilelim, her kademede emeği geçen kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Elbette bu şehirde yaşayan ve bu şehrin imkanlarından yararlanan her insan bilir ki Kayseri belediyecilikte, şehircilikte, devletine, milletine ve vatanına bağlılıkta bir numaradır. Bu bakımdan büyüklerimizin duaları ve Allah’ın izniyle bunu sağlayan kardeşlerimizin emekleri hepimiz için değerlidir. Bu anlayış içinde Yüce Allah’ın bana hizmet etmeyi nasip etmesini niyaz ediyor ve diliyorum. Kadir Geceniz olan Ramazan-ı Şerifinizi şimdiden ve bayramınızı tebrik ederim. Tanrı hepinizi korusun. Hayran olmaya geldin, şeref verdin, neşe getirdin.”

sehitkamilhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu