Yaşam

Camdaki Kız canlı izle! Kanal D Camdaki Kız 56. yeni bölüm canlı izle! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız bugün yeni kısmı ile KANAL D’de başlıyor. Camdaki Kız canlı izle, yeni kısım canlı izle! Camdaki Kız 56. kısım canlı izleme linki! Camdaki Kız yeni kısımda neler olacak? Camdaki Kız son kısımda neler oldu? Camdaki Kız dizisi canlı izle! KANAL D Camdaki Kız izle! Camdaki Kız Canlı izle! Star Camdaki Kız birinci Kısım canlı izle! 10 Kasım Camdaki Kız full HD Canlı izle! Camdaki Kız canlı izle!

CAMDAKİ KIZ CANLI İZLE!

CAMDAKİ KIZ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız her hafta Perşembe günleri saat 20:00 ‘da Kanal D’de yayınlanıyor.

CAMDAKİ KIZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Camdaki Kız 56. Kısım 2. Fragmanı yayında! Camdaki Kız 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni kısım 2. fragmanı yayınlandı! Nalan, gebe mi?

Sedat, Nalan’la gazetecilere mutluluk pozları verirken, bebek haberi gündeme bomba gibi düşüyor. Gülcihan, Feride’nin Nalan’ın öz annesi olmadığını bildiğini Feride’ye söylüyor. Hayri ise kaygı içinde Nalan’a gebe olup olmadığını soruyor.

Camdaki Kız yeni kısmıyla Perşembe 20.00’da Kanal D’de!

CAMDAKİ KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Camdaki Kızı dizi 55. Kısımda Selen, Nalan ve Hayri’yi takip ediyor. 3 Kasım Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni kısımda neler oldu? Camdaki Kız son kısmıyla HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 55. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 55. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan’ın öz babasının ortaya çıkması Feride’nin hayatını alt üst ediyor.

Feride, Nalan’ın öz babası Metin’in yıllar sonra ortaya çıkıp kızıyla görüşmek istediğini söylemesi üzerine fenalaşır. Nalan, Selen’in sorgusundan kaçarken annesinin fenalaşmasıyla şoke olur. Feride, Metin’in Nalan’a ulaşmaması için nasıl bir plan yapacak? Nalan ve Hayri’nin çamurlu ayakkabılarıyla gören Selen, aralarında bir şeyler olduğunu sezer. Selen, Muzo’ya Nalan ile Hayri’nin arasında bir şey olabileceğini söyler. Muzo, Nalan’ı ele verecek mi?

Cana, Sedat’ın umursamaz tavırlarına öfkelenir ve Nalan’a her şeyi anlatmak için harekete geçer. Sedat, Cana’nın Nalan’la konuşmasını engellemek için adeta yalvarır. Sedat, en sonunda devayı Cana’ya Nalan’la boşanacağını söylemekle bulur. Sedat’ın bu hamlesi Cana’yı durdurabilecek mi? Nalan, konaktaki tüm kederlerden uzak sadece Hayri’yle vakit geçirmek ister ve soluğu Hayri’nin meskeninde alır. Selen’in Nalan ve Hayri konusundaki şüpheleri onu Hayri’nin konutuna götürür. Nalan, Selen’e Hayri’nin konutunda mi yakalanacak?

Camdaki Kız, yeni kısımlarıyla her Perşembe Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Koroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo)

Selma Ergeç : Selen Koroğlu

Nur Sürer : Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut : Gülcihan Koroğlu

Tamer Levent : Rafet Koroğlu

Hande Ataizi : Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu