Haber

CHP’Lİ TORUN SONUÇ HEM İZMİR’İMİZE HEM TÜRKİYE’MİZE YAYILACAKTIR

İZMİR’in Seferihisar ilçesinde CHP genel başkan yardımcıları, belediye başkanları ve meclis üyeleriyle gerçekleştirilen 2 günlük kamp sona erdi. Kampın sonuç bildirgesinde ortaya kıymetli düşünceler konduğunu dile getiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Sonuç hem İzmir’imize hem Türkiye’mize yayılacaktır dedi.

İzmir’in Seferihisar ilçesinde CHP’li meclis üyeleri iki günlük kampa girdi. CHP genel başkan yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun’un iştirakiyle gerçekleştirilen kampta İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, ilçe belediye liderleri, meclis üyeleri yer aldı. İki günlük toplantının sonuç bildirisinin açıklandığı programda CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, Çalışmanın sonuna geldik. İki gün boyunca yararlı bir çalışma yaptık. Görüş alışverişinde bulunduk. ‘Daha iyisini nasıl yapabiliriz’ sorusunu değerlendirdik. Değerli fikirler ortaya çıktı. Sonuç hem İzmir’imize hem Türkiye’mize yayılacaktır tabirlerini kullandı.

‘UMUDUM BİR KEZ DAHA KATLANARAK BÜYÜDÜ’

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ise Cumhuriyet Halk Partisi tarihinde birinci sefer İzmir’de hatta Türkiye’de bu türlü bir toplantı gerçekleştirdi. Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri meclis üyeleri ve liderlerle birlikte harika manalı bir toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantılardan ahenk çıktı. Bir ortak akılla geleceğin Türkiye’sini nasıl inşa edeceğimize dair ortak akıl çıktı. Şahsen geleceğin Türkiye’sine dair umudum bir sefer daha katlanarak büyüdü. Bu tertibi yapan, içinde emeği olan herkese minnettar olduğumu söz etmek istiyorum. Büyük memnunluk ve gurur duyduğumu bir kere daha hissettirdiğiniz için başka ayrı teşekkür ediyorum dedi.

CHP İzmir Vilayet Lideri Deniz Yücel de iki günlük toplantı kapsamında ele alınan ana temanın, mahallî idarelerden çok 2023 Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri olduğunu lisana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu