Yaşam

Demet Evgar’ın paylaşımı viral çıktı: ‘1 Kadın 1 Erkek’ dizisi geri dönmüyor

DUVAR- Oyuncu Demet Evgar’ın, geçen günlerde “Yakında” notu ile paylaştığı “1 Kadın 1 Erkek” dizisi görüntüleri, dizinin geri döneceğinin düşünülmesine neden oldu.

Evgar, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde görüntünün devamını paylaştı. Evgar’ın paylaşımı üzerine dizinin yeni bölümüne ait olduğu düşünülen görüntülerin, kadınlara yönelik şiddete karşı yapılan bir kampanya için çekildiği anlaşıldı.

Oyuncu Evgar paylaşımında “Kadınlara yönelik şiddete son demek için sevgili dostum Emre Karayel ile yıllar sonra bir araya geldik ve UN Women Türkiye’nin She Said No kampanyası için bu görüntüyü çektik. Siz de bize katılın, bayanlara yönelik şiddete daima birlikte hayır diyelim!”

Başrollerini Demet Evgar (Zeynep) ile Emre Karayel (Ozan)’in paylaştığı “1 Bayan 1 Erkek” dizisi 2008-2015 yılları ortasında sırasıyla TürkMax, Star TV ve FOX’ta izleyiciyle buluştu. Durum güldürüsü cinsindeki dizi, Zeynep ve Ozan ortasındaki alakayı ve yaşadıkları hayatı anlatıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu