Yaşam

Dizi/film karakterleri çocuk olsalardı nasıl görünürlerdi?

Yapay zekanın son yıllarda gerçek potansiyelini bize göstermeye başladığını söyleyebiliriz. Öncelikle telefonumuzda bulunan asistanların, ardından verdiğimiz komutları görsele çevirenlerin geliştirilmesi. DALL-Eve yolculuk ortasıBu sistemleri kullanarak farklı içerikler sunarken aynı zamanda farklı ilgi çekici paylaşımları da sizlerle paylaşması dikkat çekti.

Bu kez dizi/film dünyasından biliyoruz. ikonikKarakterlerin yapay zeka ile bir araya getirilmesiyle oluşturulan görselleri sizler için derledik. Bu karakterler eğer bir bebek/çocuk olsaydılarnasıl görünürlerdi? sorusuna yanıt olarak ortaya çıkan bu görsellerde, büyük çoğunluğun sevimsiz olarak nitelendirdiği karakterlerin bile bir anda tatlılaştığını göreceksiniz. Daha fazla uzatmadan görsellere geçelim.

Star Wars karakterlerini böyle gördüğünüzde tüm ciddiyet bir kenara atılıyor ve sanki her şey bir oyuncak karmaşasından doğmuş gibi.

()

()

Harry Potter karakterleri Disney’den fırlamış gibi görünüyor

()

()

()

()

Yüzüklerin Efendisi’nde pek ciddiyet kalmamış gibi görünüyor. Bundan sonra en çok su fışkırtan yüzük söz konusu olur.

()

()

Takıma bu açıdan baktığınızda ‘Game of Thrones’ daha mantıklı

()

()

()

Ve son olarak sevimli ve tatlı The Office karakterleri var.

()

()

Midjourney yardımıyla görselleri oluşturan benmornin kullanıcısının hesabına ilgili iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Resimlerin ortasındaki favoriniz hangisiydi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu