Haber

Kasie Hunt, evinin banyosunda doğum yaptı

CNN kanalının sunuculuğunu yapan Kasie Hunt, henüz 13 dakikalık doğum sancısının ardından banyosunda bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini duyurdu.

Plansız geldi

Eşi Matthew Mario Rivera ile Mars adında üç yaşında bir oğlu olan Hunt, sezaryen ile doğum yapmayı planlıyordu. Bu nedenle ikinci bebeklerinin doğumuna son derece hazırlıksız yakalandılar.

Kızlarına Gray Hunt Rivera adını veren çiftten Kaise, bebeğin doğum hikayesini Instagram sayfasından paylaşarak peş peşe fotoğraflar yayınladı.

Ünlü isim yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Babası tarafından doğdu”

Kocam Matthew Mario Rivera ve ben kızımız Gray Hunt Rivera’yı takdim etmekten heyecan duyuyoruz; gerçi aslında o zaten kendini tanıttı. Gray babası tarafından sezaryenle doğmasından 24 saat önce, biz 911’i aramaya bile fırsat bulamadan babası tarafından banyoda doğurtuldu. Doğum 13 dakika sürdü.

Kızımız ilk nefeslerini almadan dakikalar önce gelip bizi hastaneye kadar sadık bir şekilde hastaneye götürmeden önceki inanılmaz ağır anlarda bizimle konuşan ekibe minnettarız. En büyük oğlumuz Mars bundan daha fazla gurur duyamaz ve biz dört kişilik bir aile olarak hayattan bu kadar heyecan duyamazdık.”

haberkavaklidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu