Ekonomi

MASKİ Genel Müdürü Turgutlu’da altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceledi

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi’nde devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını inceledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Turgutlu ilçesinin Selvilitepe Mahallesi’nde yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarını incelemek üzere bir dizi ziyarette bulundu.

“Turgutlu’ya 700 milyonluk yatırım yapıldı”

Selvilitepe Mahallesi’ne ziyaretinde açıklama yapan Genel Müdür Burak Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, Turgutlu ilçemize çok büyük hizmetler yaptı. Köprü kavşaklarından çöpe kadar pahalı yatırımlar yaptı. su arıtma tesislerini vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Liderimiz Sayın Cengiz Ergün olarak bir kez daha Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde Turgutlu’ya 341 milyon TL’lik yatırım yaptık. Büyükşehir Belediyesi, bu miktar 700 milyon TL’ye ulaştı.Bu hizmetlerden yararlanan Selvilitepe mahallemizde 3,5 kilometre içme suyu ve 1,5 kilometreden fazla yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarını başarıyla tamamladık, Büyükşehir Belediyemiz üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Yürütülen çalışmalarla Selvilitepe mahallemize toplam 50 milyonluk yatırımı hayata geçireceğiz. Herkesin bildiği gibi altyapı yatırımları biraz zordur. Bazen toza, bazen çamura dönüşür. Ama çalışmaların sonunda çok güzel bir çalışma ortaya çıkıyor. Bu konudaki haklarınızı bağışlayın. “Güzel Selvilitepe mahallemizde üstyapı çalışmalarımızın tamamlanmasıyla mahallemiz çok güzel olacak” dedi.

Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya, “Mahallemizdeki çalışmalarımız bitmiş sayılıyor. Gruplar çalışmaları biraz sıkarsa seçimden önce bitmiş olacak. Çalışma tamamlanırsa mahalle sakinlerimiz için bir rahatlama olacak. Işıklandırmalarıyla yollarımız çok güzel olacak. İnşallah güzel olur. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine teşekkür ediyoruz. “Teşekkür ediyorum. Allah onları bizim gözetimimizden korusun. Biz Önderimiz Cengiz’in destekçisiyiz ve her zaman yanındayız” dedi. – MANİSA

habernilufer.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu