Yaşam

Sevtuğ, Büyükyoncalı’yı büyüledi

Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Büyükyoncalı’da halk konseri verdi. Konserde sahne alan ünlü müzisyen Sevtuğ, keyifli müziği ve mükemmel dans performansıyla Büyükyoncalı’yı büyüledi.

 

BAŞKAN ERKİŞ: “BÜYÜKYONCALI’NIN NABZINI GÖRMEK BENİM İÇİN BİR MUTLULUK DAHA ARTIRDI”
Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Saray Belediyesi Büyükyoncalı Ek Hizmet Binası yanında halk konseri verdi. Konserin açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Büyükyoncalı’nın nabzının attığını görmek bana ayrı bir keyif veriyor. Trakya’nın her köşesinde izleri bulunan, her yerinde ‘Bizim Özgen’ yazan bir siyasetçi olarak, Saray’ın her köşesinde hatırası olan bir siyasetçi olarak size vereceğimi söyleyen bir sanatçı takdim ediyorum. Sarayın her köşesinde bir konser ve ilki Atatürk Meydanı’ndan geldi. İkincisini Büyükyoncalı Meydanı’ndan gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun.” söz konusu

 

SEVTUĞ BÜYÜKYONCALI İÇİN UNUTULMAZ BİR AKŞAM GEÇİRDİ
Başkan Erkiş’in ardından sahne alan ünlü müzisyen Sevtuğ, keyifli sesi ve muhteşem dans performansıyla Büyükyoncalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sevtuğ’un canlı müziğiyle yerinde duramayan Büyükyoncalı gençlere Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş eşlik etti.

 

ÇİÇEKLER MEVCUT OLDU
Konserin sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınaz, CHP Saray Belediyesi Meclis Üyesi Cemil Ertan ve Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Sevtuğ’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sincik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu