Haber

Üst Düzey Çinli Yetkili, Ulusal Yeniden Canlanmayı Gerçekleştirmek Üzere Güçlü Bir Esin Kaynağı İnşası Çağrısında Bulundu

BEİJİNG, 24 Kasım (Xinhua) — Çin Komünist Partisi (ÇKP) Merkez Komitesi Siyasi Ofisi Üyesi ve ÇKP Merkez Komitesi Tanıtım Departmanı Lideri Li Shulei Çarşamba günü yaptığı açıklamayla Çin ulusunun büyük tekrar canlanmasını gerçekleştirmek üzere güçlü bir esin kaynağı inşa edilmesi istikametinde gayret gösterilmesi davetinde bulundu.

Li kelam konusu açıklamayı ÇKP Merkezi Komitesi Genel Sekreteri Xi Jinping’in, Yeniden Canlanma Kütüphanesi’ne yazdığı önsözünün etüt edilmesine ve Yine Canlanma Kütüphanesi’nin birinci üç cildinin yayımlanmasına ait düzenlenen toplantıda yaptı.

Li, önsözün kılavuz unsurlarının derinlemesine anlaşılması, Çin tarihine olan inancın artırılması ve vaktin eğilimlerinin yakalanması uğraşlarına vurgu yaptı.

Toplantıya katılanlar; önsözün, ulusal yine canlanmanın tarihi sürecine, altta yatan eğilimlerine ve parlak umutlarına ışık tuttuğuna ve önsözün, içgörü, esin ve manayla dolu olduğuna inandıklarını lisana getirdi.

Toplantıda ayrıyeten kütüphanenin azimle etüt edilmesi ve kullanılması ve her bakımdan tam manasıyla çağdaş bir sosyalist ülkenin ortaklaşa inşasında ve tüm cephelerde ulusal tekrar canlanmanın ileri götürülmesinde toplumun teşebbüs ruhuna esin kaynağı oluşturulması eforları vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu