Haber

Yurdagül, “Oksijen takviyesi şart”

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, “Milliyetçilerin oyunu CHP’nin kazanacağını iddia edenler için yapılabilecek en doğru tespit oksijen tüketmemeleridir” dedi.

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, son bir yıldır bir araya geldikleri masanın etrafında komedi kumpanyası izleyen siyasi parti liderlerinin mücadele ettikçe başarısız olmaya devam edeceklerini söyledi. Yurdagül, İYİ Parti’nin gitmesiyle 5 partinin kaldığı masanın aslında masanın altında bekleyen partiyle yeni 6’ya dönüştüğünü vurguladı. , ama kızarmadılar. Milletimiz de bu farklı ekibin HDP ile masanın altında tuttuğu işi, Türkiye’nin birlikte örmeye çalıştığı çorabı biliyor” dedi.

Oksijen takviyesi gerekli

MHP Erzurum İl Başkanı Yurdagül, masa başındaki CHP’nin bu zihniyetle Türkiye’de muhalefetten asla kurtulamayacağının altını çizerek, “İktidara gelemeyen CHP’nin lideri. 44 yıldır Türkiye’nin sofrasını ve renklerini büyütmekten bahsediyor.Üstelik hem kendisi hem de Erzurum’daki enstrümantal arkadaşları CHP’nin davacılardan oy bile alacağını iddia ediyorlar.Bu iddiayı dile getirenlerin aklı yoksa, ve ruh sağlığı sorunları için tek bir alternatif kalmıştır o da oksijen tüketmemeleridir.Bu nedenle CHP’nin iktidara geleceğini ve Erzurum’da ikinci parti olacağını düşünenlere acil şifalar sağlanmalıdır. en kısa sürede oksijen!” dedi.

Cumhuriyet iyileşiyor

MHP İl Başkanı Yurdagül, milleti zerre kadar umursamayanlar için zamanın daraldığını, aziz milletin nihai kararını 14 Mayıs’ta vereceğini ifade ederek, “CHP liderliğindeki Zillet İttifakı iktidardadır. derde çaresiz ve güya Demokratik bir çizgide 14 Mayıs’ta sandıkta karşılarına çıkacaklar.Bu beklenti bile bir akıl tutulması, bir kafa karışıklığı… Ama olsun, çare onlarındır. Cumhur İttifakı Çünkü Cumhur İttifakı millettir, Cumhur İttifakı devlettir, Cumhur İttifakı bayraktır ve milli buluşmanın, milli uzlaşının mihenk taşı yine Cumhur İttifakıdır. “Zillet figüranları ne giyerse giysin, Hangi aşamada yer alırlarsa alsınlar yine başlarının perdesini çekecek olan bu asil millettir.” – ERZURUM

senpazar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu