Haber

Edirne’den bir kesit

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg, İpsala Ticaret Borsası’nda resmi araç olarak kullanılacak.

İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara’da yapılan kura çekiminin ardından aracı teslim aldıklarını belirtti.

Türkiye’nin otomobiliyle gurur duyduklarını belirten Sezer, “Türkiye’nin otomobilini ülkemize kazandırarak bizleri gururlandıran başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm paydaşları tebrik ediyoruz. Yeni servis aracımız hayırlı olsun. borsamıza, üyelerimize ve bölgemize.” sözlerini kullandı.

22. İpsala Pirinç Festivali ve Tarım Fuarı

22. İpsala Pirinç Festivali ve Tarım Fuarı 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal yaptığı yazılı açıklamada, festivalde Ümit Besen, Pamela, Bengü, Gökhan Zirve ve Ziynet Sali’nin sahne alacağını belirtti.

Güzel bir festivale ev sahipliği yapacaklarını kaydeden Ünsal, “Festival için hazırlık yapıyoruz. Herkesi bu güzel etkinliklerde görmek istiyoruz.” ifadeleri kullandı.

Uzunköprü’de yol yapım çalışmaları

Uzunköprü Belediye Başkanı Hasret Becan, doğalgaz çalışmaları tamamlanan bölgelerde yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Büyük Şehsuvar Mahallesi’ndeki çalışmaları inceleyen Becan, vatandaşlarla görüşmeye geldi.

Yol yapım çalışmalarının devam edeceğini belirten Becan, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için gayret gösterdiklerini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu