Haber

Öğrenci yurdu önünde kazalar bitiyor!

ADANA (İGFA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, öğretim üyeleri, öğrenciler ve konuklar.

Öğrenciler, aydınlatma olmasına rağmen yurda çıkış ve girişte arkadaşlarının karıştığı kazaların meydana geldiğini belirterek, taleplerinin Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını belirterek, ailelerinin ve kendilerinin tedirginliğini azaltarak teşekkürlerini sundu.

GÜVENLİK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR HİZMET

Rektör Tuncel de üst geçidin önemine değinerek, “Bu projeye imza atan Adana Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür ediyorum. Güvenlik açısından bizler ve öğrencilerimiz için büyük önem taşıyan bir hizmettir. Hayırlı olsun” dedi.

TANIK OLDUĞUMUZ KAZALARI ÖNLEMEK İSTİYORUZ

Önder Zeydan Karalar, üst geçidin yapılacağı noktada şahit olduğu kazaların olduğunu belirterek, “Kardeşlerimizi trafik teröründen kurtarabildiğimiz için mutluyuz. Çukurova Üniversitesi gururumuzdur. Giderek daha değerli bir üniversite haline geliyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi ve Çukurova Üniversitesi sadece Adana’ya değil geniş bir bölgeye hizmet veren kurumlarımızdır. Başta rektörümüz olmak üzere hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımızın pandemi sürecinde canlarını hiçe sayarak özverili çalışmalarını hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

Trafik sıkışıklığı sorununu çözmek için üniversite yönetiminin talebi üzerine bölgede kavşak çalışması yürüttüklerini ve üniversitede farklı şeritlerde çalıştıklarını belirten Önder Zeydan Karalar, değerli hizmetleri hayata geçirdiklerini söyledi. şehrin her yerine yenilerini ekleyeceklerini söylediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu